מסלולי לימוד וכלי נגינה 

לרשותכם מסלולי לימוד במתכונות שונות ובמגוון כלי נגינה:

בואו להיכנס לעולם "הגרוב" שם תכירו את הכלי ששום להקה לא יכולה בלעדיו, טכניקות שונות ומקצבים, שיגרמו לכם ולכל מי שיקשיב לנגינה שלכם לרצות לרקוד!

גיטרת בס
  בס   

להכיר את עולם המוזיקה המערבית, הפופ, הג'אז ועוד... בשיעורים אלו נלמד שיפור טכניקה, תיאוריה מוזיקלית, הרמוניה, אלתור, ליווי זמרים ונגינה בהרכב, כל זה - על בסיס השירים האהובים עליכם!

פסנתר/קלידים
 פסנתר/קלידים 

אם יש לך תשוקה למוזיקה, והיית רוצה לקחת אותה איתך לכל מקום - זה הכלי בשבילך! בשיעורים נלמד החל ממנגינות ושירים אהובים ומוכרים, דרך ניתוח מהלכים הרמוניים ועד לשיפור ה"feel" (רגש הנגינה) ופיתוח השמיעה לכדי הוצאת שירים משמיעה בלבד!

גיטרה
קלאסית/אקוסטית/חשמלית
 גיטרה 

כל להקת רוק, פופ, ראפ, רגיי, ואפילו מזרחית מסתמכת וסובבת את התופים, הכלי שגורם לכל שיר לנוע ולנסוע... בואו להכיר מגוון מקצבים, לפתח את הקורדינציה ולגלות עולמות של משמעויות בקצב!

תופים
  תופים  

לימדו להקליט שירים, עיבודים, וכלים בצורה מקצועית וכל זה - במחשב האישי שלכם!

 

במוזיקה המודרנית אין צורך אמיתי באולפנים. היום כל דבר ניתן במחשב, בין אם תופים, מגוון סאונדים אלקטרונים וכלי נגינה שונים... כאן תלמדו כיצד לשלוט ולהתמצא על מנת שתוכלו להפיק לעצמכם ועוד...

 

קיובייס
 קיובייס 
צוות המורים שלנו יגיע עד אליכם, במהלך או מחוץ לשעות העבודה, ויעניק חוויה מוזיקלית מעשירה לעובדים - באופן פרטי וביחס אישי, אדיב ומקצועי!