- קצת עלינו -

אנחנו מאמינים ש...

הנגינה במהלך יום העבודה מעצימה את היצירתיות, מפיגה לחצים ויכולה לשפר משמעותית את סביבת העבודה. לשם כך בנינו תכנית ייחודית שבה כל אחד מסוגל לגשת למוזיקה מהמקום שלו! כישרון זה בסך הכל עניין של גישה ועם ההכוונה הנכונה - כל אחד יכול ללמוד לנגן! צוות המורים שלנו יגיעו עד לפתח משרדכם על מנת להעביר לעובדים חוויה מוזיקלית שלא ישכחו... כל זאת תוך שימוש בטכניקות התורמות לפיתוח ההון האנושי.

הצוות המורים שלנו

itay3.jpg

איתי כפיר

מוסיקאי, מלחין-יוצר ומתופף מקצועי. מנגן ומופיע עם להקת FOREST, ג'ימבו ג'יי ועוד. רכש את השכלתטו המקצועית באוניברסיטת LIPA בליברפול. מורה לתופים עם נסיון של מעל 10 שנים, מעביר סדנאות קצב ותיפוף גוף.

לירון דן 

גיטריסט פלמנקו מהמובילים בארץ, מלחין ויוצר, מופיע עם אמנים מהשורה הראשונה, כגון: שלומי שבת,יהודה פוליקר,רמי קליינשטיין,קרן פלס, רותם כהן ועוד רבים... בעל ניסיון רב בלימוד גיטרה, סדנאות מוסיקה והרכבים מוזיקליים.

6653.jpg

אילן סודרי 

קלידן וגיטריסט מבצע, מלחין, מעבד ומפיק מוזיקלי. מנגן ויוצר מוזיקה עוד מילדותו, את השכלתו המקצועית רכש ב"רימון". מאז הספיק ללוות מאות נגנים ומוזיקאים, צעירים ובוגרים בדרכם המוזיקלית, בין היתר גם בעלי מוגבלויות וצרכים מיוחדים. מורה לגיטרה, פסנתר/קלידים ובס,

מנהל הרכבים ומעביר סדנאות נגינה.

רונן (47), פתח תקווה

"אילן הוא אישיות, איש יקר וטוב לב ברמה האישית, זה לא מובן מאליו ! בנוסף יש לו כישרון וידע להבין באיזה מקום התלמיד נמצא ולהתקדם איתו צעד אחר צעד בסבלנות ונעימות מלווה בחיוך תמידי :) מומלץ מאוד!"

טינה (52), תל אביב
"מורה נהדר... למדתי המון ונהניתי מאוד תוך כדי! לאילן יש המון סבלנות, ידע ואהבה למוסיקה מה שהביא אותי לאהוב לנגן בגיטרה. לא תתחרטו אם תבחרו ללמוד אצל אילן" 
משה (30), רמלה
"אילן פתח לי עולם חדש של מוזיקה פשוטו כמשמעו. עברתי כמה וכמה מורים לגיטרה וכמעט הרמתי ידיים עד שפגשתי את אילן. אילן לימד אותי לחשוב מוזיקה - כמו מפיק, והכי חשוב הלימוד הכי מעניין שהיה לי ומהנה מאוד!" 
moshiko.jpg

מושיקו בילר

מתופף, בוגר רימון, חיי ונושם את תעשיית המוזיקה. מנגן ומופיע עם מגוון אמנים נחשבים, כגון: דפנה ארמוני, ערן צור, תיאטרון הקאמרי ועוד... מורה לתופים עם נסיון רב שנים, מעביר שיעורי תופים בהתאמה אישית.

 

*חוות הדעת נלקחו מעמודי הפייסבוק ומאתר "לימוד נעים"
לצפייה בסרטונים, חוות דעת נוספות ועוד... 
מוזמנים לעקוב אחרי גם במדיה החברתית!
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon